045/5321 771Pondelok - Piatok 08:00 - 16:00

Kariéra

1. Spoznajte nás

Spoločnosť Xepap, spol. s r.o. patrí medzi stabilných slovenských zamestnávateľov už od roku 1995 (do roku 2003 pod pôvodným názvom Papex spol. s r.o.). Hlavným predmetom obchodnej činnosti je veľkoobchod kancelárskeho papiera a kancelárskych potrieb na domácom aj zahraničnom trhu, pričom chránená dieľňa prevádzkovaná spoločnosťou ako jediná na Slovensku realizuje výrobu tabelačného papiera. Súčasná sortimentná skladba pozostáva z takmer 6 500 položiek od rozmanitých výrobcov z celej strednej Európy.

Spoločnosť v súčasnosti zamestnáva približne 50 zamestnancov, pôsobí v bratislavskom, bystrickom a košickom regióne, v každom z regiónov má svojho obchodného zástupcu a pobočku/sklad.

Filozofiou podniku je pôsobiť na trhu ako stabilná spoločnosť, spoľahlivý zamestnávateľ a vyhľadávaný dodávateľ. Na konci všetkých procesov je prioritou spokojný zákazník. Medzi významných odberateľov patria aj verejné inštitúcie: napríklad Ministerstvo obrany SR, Ministerstvo vnútra SR, Ministerstvo spravodlivosti SR, Železnice Slovenskej republiky, Slovenská pošta, a.s., Všeobecná zdravotná poisťovňa, Sociálna poisťovňa.

2. Ponuky práce

Pracovná pozícia Miesto
Momentálne nie sú voľné žiadne pracovné miesta

Ak práve nie je vyhlásené výberové konanie, alebo ste pre seba nenašli vhodnú pracovnú pozíciu, a chceli by ste sa stať súčasťou nášho tímu, dajte nám o sebe vedieť!
Svoj životopis môžte zaslať na emailovú adresu: mzdy@xepap.sk

Chcete vedieť viac o niektorej zo zverejnených pracovných ponúk? Otázky ohľadom nového zamestnania môžte zasielať na emailovú adresu: mzdy@xepap.sk