045/5321 771Pondelok - Piatok 08:00 - 16:00

SO XEPAPOM SA VÍŤAZÍ

SO XEPAPOM SA VÍŤAZÍ

RUFA SPORT v spolupráci so XEPAPOM absolútnymi víťazmi Szilveszter Rallye 2019

Kalle Rovanperä a RUFA SPORT absolútnymi víťazmi Szilveszter Rallye 2019. Spoločnosť Xepap je hrdá na spoluprácu, kde je úspech samozrejmosťou.

Majster sveta vo FIA WRC Pro 2, Kalle Rovanperä spoločne so spolujazdkyňou Noorou Korhonen a slovenským RUFA SPORT Teamom dokonale ovládli posledné rally podujatie v sezóne 2019, Szilveszter Rally 2019, konajúce sa na maďarskom Hungaroringu.


Spolupráce sú dôležité v každej oblasti života. Spoločnosť XEPAP je hrdá, že sa svojou podporou mohla spolupodieľať na takomto úspechu. Pevne veríme, že to nie je posledná spolupráca a stretneme sa pri ďalšom podujatí..


Spokojnosťou z víťazstva žiaril aj manažér RUFA SPORT Teamu, Ľubomír Kleman:
„Krajší záver sezóny som si ani nevedel predstaviť. Som rád, že sme v našom tíme mohli privítať Majstra sveta vo FIA WRC Pro 2, Kalleho Rovanperu. Ten spoločne so spolujazdkyňou Noorou Korhonen dokonale ovládli Szilveszter Rallye 209, pričom Kalle všetkým dokázal, že je majstrom svojho remesla a jednoznačne vyhral. Dúfam, že sme potešili aj našich fanúšikov a obchodných partnerov, ktorým ďakujeme za podporu a dôveru v sezóne 2019.“