045/5321 771Pondelok - Piatok 08:00 - 16:00

XEPAP DEŤOM

XEPAP DEŤOM

XEPAP podporuje materské škôlky na Slovensku

Spoločnosť Xepap, v zastúpení generálneho riaditeľa Ing. Erika Nevolného, tentokrát potešila našich najmenších.

Na našich Xepap sociálnych sieťach prebiehala súťaž pre slovenské materské školy. Zapojilo sa mnoho rodičov, no napokon výhra putovala do materskej školy v Detve.

Podporili sme tak, so sloganom #XEPAPdeťom, najmladšiu generáciu. Výhrou, za viac ako 700 eur, vo forme pasteliek, kried, farieb, papierov a iných pomôcok, sme potešili nie len pani učiteľky, ale aj niekoľko desiatok škôlkarov.

Podpora v rôznych oblastiach nám nie je cudzia. V tejto uponáhľanej dobe je dôležité, aby sme nezabúdali na pomoc. Najmä v oblastiach, na ktoré sa často nemyslí. Oblasti akými sú napríklad školy a škôlky na Slovensku, nakoľko tieto inštitúcie väčšinou podporujú len samotní rodičia. Bez ich pomoci by výchova v materských škôlkach bola omnoho náročnejšia. Výchova, s ktorou dennodenne pomáhajú najmä pani učiteľky. Za to im patrí obrovská vďaka.

Veríme, že našimi darčekmi sme mohli, pri tejto dôležitej úlohe, pomôcť a dopriať deťom pomôcky, pre ich rozvoj, kreativitu a tvorivosť. Príjemný čas strávený v tejto materskej škôlke detičky ukončili krásnym poďakovaním a veselou pesničkou na oplátku, venovanou nám. Určite sa podobným projektom budeme venovať častejšie. 

Ďakujeme, že aj vy, naši obchodní partneri a zákazníci, ste súčasťou tímu XEPAP a spoločne tak môžeme pomáhať a podporovať deti na Slovensku.